KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16816098
nr 1681 6098
Karl Gustav Dahlgren. Signerad, daterad - 69, abstrakt. Olja på papper, bildmått: 69x70 cm, yttermått inklusive ram: 73x83 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 24 februari 2025
kl 19:50:50
20/2 17:16:20
500 kr
24/2 19:45:50